Dr. Edgar Ismael Vergara y Dra. Judith Cadavid
26

Dr. Edgar Ismael Vergara y Dra. Judith Cadavid

Žádné recenze Ohodnotit
Colombia
Carrera 46 # 9C-85 Consultorio 404-407, Cali (Comuna 19), Cali Zobrazit mapu
Videokonzultace k dispozici

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Obvykle odpoví do 10 hodin
  • Navštívit web
  • Carrera 46 # 9C-85 Consultorio 404-407, Cali (Comuna 19), Cali Zobrazit mapu
  • 9259 návštěv profilu

Dr. Edgar Ismael Vergaraa Dra. Judith Cadavidjsouspecialisté na plastickou a estetickou chirurgii, který nabízí ty nejlepší a nejúčinnější výsledky svých zákroků a ošetření. Jsou uznávanými lékaři v oboru plastické, estetické a rekonstrukční chirurgie s více než 35 letou praxí ve zdravotnických zařízeních. V současnosti poskytují konzultace v Clínica Santillana, ale také asistují v Clínica San Pedro Claver, Clínica Sebastián de Belalcazar a Fundación Gillow.

Dr. Edgar Ismael Vergara vystudoval chirurgii na Kolumbijské národní univerzitě, získal dvě specializace v plastické rekonstrukční chirurgii a čelistní chirurgii na Národním institutu lékařské pomoci sociální péče a v plastické chirurgii certifikované Brazilskou společností plastické chirurgie v Rio de Janeiro v Brazílii. Získal dva stipendijní pobyty v oboru plastické chirurgie a rekonstrukční mikrochirurgie, které byly schváleny Studijním centrem Ivo Pitanguy, Papežskou katolickou univerzitou v Riu de Janeiru a Státní nemocnicí pro služebnictvo. Zúčastnil se také několika kongresů a kurzů o specializaci na národní i mezinárodní úrovni.

Dra. Judith Cadavidvystudovala chirurgii na Univerzitě Libre Colombia, dále vlastnímagisterský titul zotorinolaryngologie na Federální univerzitě v Rio de Janeiru a je řádnou členkou Kolumbijské společnosti obličejové plastické chirurgie a rinologie, jakož i otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku. Je také členem Americké společnosti obličejové plastické chirurgie.

Specializace:

Tento tým lékařůprovádí široké portfolio zákroků, technik a ošetření jako je liposculpture, zvětšení prsou, rhinoplastika nebo omlazení obličeje a další.

Jejich vysoká angažovanost ve prospěch zdraví klientů jim poskytuje informace a nástroje potřebné k tomu, aby pacientům pomohli zlepšit jejich tělesné potíže, které se v mnoha okamžicích projevují na jejich sebevědomí kdy vyvolávají nejistotu v rodinném, společenském a pracovním prostředí.

Tým

Dr. Edgar Ismael Vergara a Dra. Judith Cadavid jsouvysoce kvalifikovaní odborníci se skvělými zkušenostmi ve svém oboru. Mimo jiné poskytují pacientům odborné poradenství, jsou vždy ochotni konzultovat estetické zákroky a dbá na to, aby pacientům, kteří se rozhodnou svěřit své zdraví do jejich rukou, poskytli vynikající péči. Rovněž používají nejmodernější technologie a nabízejívysokou kvalitu za přijatelné ceny.

Lokalita:

Dr. Edgar Ismael Vergara aDra. Judith Cadavid mají ordinaci ve městě Cali. Kde vám poskytnou potřebnou péči, abyste mohli začít vaši velkou změnu.

Požádejte: Dr. Edgar Ismael Vergara y Dra. Judith Cadavid o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!
-5% Exkluzivní internetová sleva

Obrázky (26)