AraMedica
86

AraMedica

Žádné recenze Ohodnotit
Italia
Via Lequile 37, Lecce, Lecce Zobrazit mapu
Videokonzultace k dispozici

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Odpovídá za více než 72 hodin
  • Navštívit web
  • Via Lequile 37, Lecce, Lecce Zobrazit mapu
  • 3831 návštěv profilu

Kdo jsme:

Jsme klinika plastické chirurgie a estetické medicíny, která je vybavená dvěma operačními sály a nejmodernějšími dostupnými lékařskými přístroji.

Personál tvoří špičkoví lékaři, kteří pracují v útulné prostředí s velkým důrazem na detail. Na klinice je nabízína možnost balíčků all-inclusive pro pacienty, kteří k nám přijedou z daleka. 

Specializace: 

Kromě operací máme k dispozici diagnostické zařízení určené k předoperační diagnostice, čímž u nás naši pacienti mohou absolvovat celý předoperační i pooperační zákrok.

Zákroky a ošetření provádějí zkušení lékaři. AraMedica je lékařská platforma, kde se setkávají mezinárodně uznávaní lékaři a nároční pacienti.

Náš tým:

Profesionálové mají k dispozici nejmodernější vybavení, které zaručuje maximální bezpečnost a zároveň soukromí a pohodlí pro klienta. Kromě profesionálního lékařského vybavení máme k dispozici také telemedicínský software a lékařské přístroje, které umožňují diagnostiku na dálku a tím pacientovi zaručí maximálním pohodlí.

Pacienti, kteří si nás vyberou, se budou cítit "hýčkáni" od začátku až do konce. Náš profesionální personál je zárukou maximálního pohodlí, protože jsme schopni nabídnout balíčky all-inclusive, které zahrnují dopravu, ubytování, samotný zákrok a následnou péči. To vše za velmi příznivé ceny.

Naši lékaři i odborníci na zdravotní turistiku nabízejí pacientům skutečně inovativní služby. Předoperační diagnostika začíná ještě před odchodem pacienta z domova a pokračuje v přítomnosti a poté na dálku ještě několik měsíců poté.

Protože známe kritické problémy a potřeby pacientů v citlivém období, kdy se rozhodují pro plastickou chirurgii nebo zákrok estetické medicíny. Zaručujeme kvalitu a profesionalitu za vynikající ceny.

Naše společnost byla založena před 11 lety jako agentura "lékařské turistiky". V průběhu let jsme získali zkušenosti na mezinárodní úrovni výběrem těch nejlepších lékařů, na které jsme cestou narazili, a nyní jsme je pohodlně zpřístupnili našim zákazníkům v Itálii.

Požádejte: AraMedica o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Obrázky (86)