Artsthetik  Dr. Gabo
35

Artsthetik Dr. Gabo

Žádné recenze Ohodnotit
México
Paseo de la Marina 170-11, Primer Piso , Marina Vallarta, Puerto Vallarta, Jalisco Zobrazit mapu

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Odpovídá za více než 72 hodin
  • Navštívit web
  • Paseo de la Marina 170-11, Primer Piso , Marina Vallarta, Puerto Vallarta, Jalisco Zobrazit mapu
  • 8787 návštěv profilu

Artsthetik je klinika estetické medicíny a laserové epilace se zkušenostmi v oblasti estetické a anti-agingové medicíny. Na tomto pracovišti se vám dostane kvalitní a přátelské péče od všech jeho zaměstnanců. V Artsthetik najdete odborníky specializující se na širokou škálu zákroků. Ošetřují tady místní i zahraniční pacienty a zaměřují se na to, aby svým pacientům poskytovali prvotřídní služby a materiály té nejvyšší kvality, certifikované a schválené FDA a Cofepris.

Klinika Artsthetik vyniká přátelským přístupem a profesionalitou Dr. Gabo a celého jeho týmu. „Jsme klinikou, která se neustále snaží jít s dobou, vždy ale s ohledem na zdraví."

Specializace

Klinika Artsthetik poskytuje svém pacientům širokou škálu zákroků a estetických ošetření, které reagují na jejich potřeby v oblasti krásy. Nezaměřuje se však pouze na zákroky v oblasti obličeje a dalších částí těla, ale také se specializuje i na ty nejintimnější oblasti. Na tomto pracovišti je možné podstoupit intimní zákroky jako je například zvětšení penisu a omlazení pochvy.

Artsthetik se zavazuje poskytovat 100% personalizovanou péči založenou na specifických potřebách každého pacienta. Snaží se také udržovat dokonalou rovnováhu mezi zdravím a krásou, vždy usiluje o zlepšení kvality života každého pacienta, který se svěří klinice do jejich rukou. „Naše léčba ke zlepšení zdraví a poskytnutí řešení potřeb našich pacientů je zcela personalizovaná,“ zdůrazňují na klinice.

Tým

Aby byla každá z nabízených technik úspěšně provedena, má klinika Artsthetik na starosti poskytování profesionálních služeb, vždy za použití nejlepších dostupných přístrojů a technologií. Stejně tak jsou všechna zařízení v perfektním stavu a splňují hygienické a bezpečnostní normy, které jsou vyžadovány pro spolehlivou práci, to vše s cílem poskytovat optimální výsledky a nabízet svým pacientům tu nejlepší možnou péči, aby odcházeli vždy spokojeni.

Lokalizace

Kliniku Artsthetik najdete v Puerto Vallarta v mexickém státě Jalisco (hned vedle sochy velryby v Marina Vallarta).

Požádejte: Artsthetik Dr. Gabo o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!
-10% Exkluzivní internetová sleva

Obrázky (35)