Klinika Diamentum
64

Klinika Diamentum

Žádné recenze Ohodnotit
Polska
Jordanowska 8, Wrocław, Dolnośląskie Zobrazit mapu
Videokonzultace k dispozici

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Obvykle odpoví do 7 hodin
  • Navštívit web
  • Jordanowska 8, Wrocław, Dolnośląskie Zobrazit mapu
  • 2363 návštěv profilu

Coramed Medical Centre je soukromá klinika, kde pracují nejlepší specialisté v oboru plastické a rekonstrukční chirurgie, všeobecné, onkologické a estetické gynekologie a cévní chirurgie. Celý tým se zároveň stará o celkovou pohodu a psychickou podporu veškerých svých pacientů.

Název kliniky je odvozen z latinských slov "cor", což znamená srdce, a "med", což znamená medicína. Spojením těchto dvou slov vznikl výraz "medicína se srdcem". Právě tento přístup charakterizuje lékařský tým kliniky. Odborníci v Coramed důkladně studují případ každého pacienta, aby mohli navrhnout individuální diagnózu a léčebný plán.

Klinika Coramed je vybavené nejmodernějšími technologiemi a přístroji. V neustálé spolupráci se svou centrálou v Anglii sleduje a nabízí všechny nejnovější módní léčebné postupy. Když k tomu přidáte komfortní prostory a profesionální a empatický personál, získáte špičkovou kliniku.

Klinika byla založena v roce 2014 ve Vratislavi a je pobočkou stejnojmenné kliniky založené v roce 2013 v Anglii. Od samého počátku bylo cílem vytvořit místo nejvyššího standardu, kde by pacient mohl nejen najít účinnou léčbu a dosáhnout požadovaného výsledku, ale také získat plnou podporu týmu odborníků, kteří ho provedou všemi fázemi léčby.

Specializace

Klinika Coramed se specializuje na plastickou chirurgii a nabízí svým pacientům širokou škálu zákroků s cílem vytvarovat nedokonalosti obličeje a těla. Specializuje se zejména na operace prsou včetně gynekomastie.

Dalším oborem, na který se lékaři v Coramed Medical Centre specializují, je všeobecná, onkologická a estetická gynekologie. Různé odborné kompetence kliniky jim umožňují diagnostikovat onemocnění ženského reprodukčního systému a chirurgicky je léčit. Práce kliniky má v tomto případě velký význam, protože přesná diagnóza a léčba nejen pomáhá dosáhnout dobrého stavu pacientky, ale také prodlužuje její život.

V případě žen, které jsou v důsledku vrozených vad nebo deformací vzniklých v průběhu života nespokojené se svým sexuálním životem nebo trpí zdravotními problémy, nabízí klinika Coramed intimní operace, které mohou zlepšit jejich vlastnosti a dodat jim větší sebevědomí.

Třetí oblastí specializace kliniky je cévní chirurgie, která slouží ke zlepšení zdravotního stavu pacientů a přispívá ke zpříjemnění jejich života. Klinika se mimo jiné zabývá léčbou křečových žil.

Tým

Specialisté kliniky jsou vynikajícími odborníky v oblasti plastické chirurgie, gynekologie, onkologie a interní medicíny. Mezi nejvýznamnější a mezinárodně uznávaná jména patří profesor Jerzy Heimrath a profesor Marian Gabys.

Pro ty, kteří navštíví jejich pracoviště v Anglii, stojí za zmínku přítomnost personálu polského původu. Doporučujeme zejména těm, kteří dávají přednost komunikaci s odborníky v jejich mateřském jazyce, a to i v zahraničí.

Umístění

Specialisté kliniky Coramed na vás čekají ve svém sídle ve Vratislavi nebo ve svém sídle nedaleko Londýna.

Požádejte: Klinika Diamentum o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Obrázky (64)