6

Doc. MUDr. M. Boháč

Žádné recenze Ohodnotit
Deutschland
1 adresa v Bratislavský kraj Zobrazit mapu

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Obvykle odpoví do 48 hodin
  • Medená 29, Bratislava, Bratislavský kraj Zobrazit mapu
  • 15 návštěv profilu

Doc. MUDr. M. Boháč je plastický chirurg působící na klinice MB Clinic v Bratislavě (Slovensko).

Vzdělání

Doc. MUDr. M. Boháč je absolventem Lékařské fakulty Univerzity Komenského v Bratislavě. V roce 2014 získal titul PhD. na Lékařské fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě a také titul FEBOPRAS (prestižní evropská atestační zkouška z plastické chirurgie). Roku 2015 obdržel titul MHA (Master of Health Administration), a v roce 2018 ještě titul doc. a MPH (Master of Public Health).

Absolvoval řadu zahraničních studijních pobytů na klinikách v Rakousku, Německu, Švýcarsku, Japonsku, USA, Taiwanu, Maďarsku, ČR nebo Itálii.

Působení

Od roku 2008 působí pan doktor jako pedagog na Lékařské fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě. Je zakladatelem občanského sdružení MAMMA feminina; osvěty v oblasti rekonstrukcí prsu po překonání rakoviny. Od roku 2016 působí jako garant pro plastickou chirurgii ve svých soukromých zdravotních zařízeních, je také soudní znalec v oboru plastická chirurgie, jmenovaný na Ministerstvu spravedlnosti SR, pracuje pro soudně znalecký ústav Forensic. Je členem týmu Centra chirurgie prsu na Národním onkologickém Ústavu v Bratislavě.

Zaměření

Na klinice MB Clinic se Doc. MUDr. M. Boháč věnuje zákrokům plastické chirurgie a dermatologickým a laserovým lékařským ošetřením. Mezi ně patří například facelift, lifting očních víček či operace nosu. Nabízí také nechirurgické zákroky, ať už jde o odstranění vrásek pomocí výplní nebo microblading obočí.

Pan doktor je odborníkem na chirurgii prsu - zvětšení, zmenšení, modelace. Možné je také tetování bradavek a prsního dvorce. Zaměřuje se i na intimní plastiku. Kromě redukce stydkých pysků provádí také laserová ošetření.

Nabídka zákroků však není zaměřena jen na ženy, ale i muže. Provádí například gynekomastii, zvětšení penisu nebo různé korekce v obličeji.

Klinika MB Clinic se nachází v historickém centru Bratislavy a nabízí příjemnou atmosféru. Díky moderní infrastruktuře jsou zákroky prováděny bezpečně, diskrétně a spolehlivě.

Požádejte: Doc. MUDr. M. Boháč o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Obrázky (6)