Dott. Francesco Lino
120

Dott. Francesco Lino

Žádné recenze Ohodnotit
Italia 6 adres v Caserta, Napoli, Salerno... Zobrazit mapu
Videokonzultace k dispozici

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Obvykle odpoví do 1 hodiny
  • 6 adres v Caserta, Frosinone, Latina... Zobrazit mapu
  • 26986 návštěv profilu

Lékař Francesco Lino je chirurg specializující se na estetickou a rekonstrukční plastickou chirurgii, který působí v několika městech. Provádí zákroky v oblasti estetické chirurgie, rekonstrukční chirurgie, dermatologické chirurgie, estetické medicíny, specializuje se také na chemický peeling a laserovou terapii. Pan doktor Francesco Lino vystudoval medicínu a chirurgii v roce 2005 (ve věku 24 let), roku 2010 (ve věku 29 let) dokončil specializaci na plastickou a rekonstrukční chirurgii. Jako specialista je registrován pod číslem 6248.

Dr. Francesco Lino se účastnil mnoha kongresů, konferencí, kurzů, setkání a seminářů aktivně i pasivně, a to v Itálii i v zahraničí. Díky řadě školení a pracovních zkušeností v zahraničí na prestižních veřejných i soukromých lékařských zařízení v Evropě (Anglie, Španělsko, Francie, Švýcarsko, Německo) a Brazílii, prohloubil své profesní dovednosti. 

Lékař Francesco Lino se po ukončení specializace přihlásil jako dobrovolník na oddělení plastické chirurgie a ve středisku popálenin v nemocnici AORN Cardarelli v Neapoli.

Specializace

Dr. Francesco Lino nabízí individuální a specifické léčebné metody pro každého jednotlivého pacienta, jež kombinují chirurgické a nechirurgické techniky k dosažení přirozených a dlouhodobých výsledků. Jeho vášeň a pozornost věnovaná detailům, schopnost naslouchat svým pacientům a porozumět jejich motivacím a touhám z něj činí kompetentního a empatického profesionála.                                                                              

Kromě toho se Dr. Francesco Lino, který ve své praxi rád využívá nejnovější technologie, rozhodl nabídnout svým pacientům ošetření pomocí přístroje Vaser, D.A.S. (Dermo Ablation Surgery), nabízí i biodermogenezi (pomáhá především proti striím), endodermální radiofrekvenci, provádí také kryolipolýzu (využívá se k redukci tuku, především v problémových partiích).

Lokalizace

Lékaře můžete navštívit v jeho ordinacích v Casertě, Neapoli, Salernu, Formii a nebo také v Miláně.

Požádejte: Dott. Francesco Lino o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Obrázky (120)