6

Chirurgia Estetica Nestola - Dott. Luigi Nestola

Žádné recenze Ohodnotit
Italia
Via Sant'Angelo, 4, Copertino, Lecce Zobrazit mapu

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Obvykle odpoví do 48 hodin
  • Via Sant'Angelo, 4, Copertino, Lecce Zobrazit mapu
  • 10646 návštěv profilu

Lékař Luigi Nestola je chirurg specializující se na dermatologii od roku 1988 a na rekonstrukční a estetickou plastickou chirurgii od 1993 s hodnocením 50/50. Je registrován u svazu chirurgů v provincii Lecce pod číslem 3631 a svou činnost vykonává v italských městech Lecce, Taranto a Brindisi.

Absolvoval řadu odborných kurzů, konferencí, seminářů a setkání, také jako řečník, a to jak na národní, tak mezinárodní úrovni. Získal magisterský titul u Francouzské společnosti estetické chirurgie v roce 1997, magisterský titul na Univerzitě v Miláně a Bordeaux v oboru estetická morfodynamická chirurgie v letech 2001/2002, magisterský titul v oboru Rhinoseptoplastika na univerzitě v Miláně v roce 2011 a II. Master v plastické a estetické chirurgii na univerzitě v Padově v roce 2012/2013.

Od roku 2007 je řádným členem SICPRE (Italská společnost rekonstrukční a estetické plastické chirurgie), od roku 2011 členem AICPE (Italská asociace estetické plastické chirurgie), od roku 1997 již členem SFCE (Francouzská společnost Estetická chirurgie).

Kromě toho navštěvoval Institut plastické a estetické chirurgie pařížské nemocnice „Foch“ jako student i jako lékař a účastnil se různých stáží na klinikách specializovaných na estetickou chirurgii nejen ve Francii, ale i ve Španělsku, Spojených státech a Brazílii.

Každý z nás, ať už jsou to oči, ústa či nos, má na svém obličeji či těle nějaký detail, který jej činí výraznějším a dává mu jisté osobní kouzlo. Úkolem estetického chirurga je zvýraznit krásu skrytou některými nedokonalostmi, případně prosvětlit některé detaily při respektování celkové harmonie.

Dr. Nestola provádí na své klinice zákroky plastické a estetické chirurgie a také estetické medicíny. Nabízí ošetření pro odstranění očních vrásek, aplikace nití, kmenových buněk a Nanofat (transplantace tuku). Provádí také augmentaci prsou, nechirurgický lifting, miniabdominoplastiku a profiloplastiku.

Klinika Copertino Day Clinic je specializované centrum pro estetickou chirurgii, estetickou medicínou, laserovou chirurgii a nachází se v historické budově z konce 19. století před zámkem Norman Angevin v Copertinu. Toto centrum bylo založeno na počátku 90. let a na konci roku 2007 bylo kompletně zrekonstruováno.

Požádejte: Chirurgia Estetica Nestola - Dott. Luigi Nestola o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Obrázky (6)