SCEB - Dott. Manuel De Giovanni - Medicina e Chirurgia Estetica
47

SCEB - Dott. Manuel De Giovanni - Medicina e Chirurgia Estetica

Žádné recenze Ohodnotit
Italia
6 adres v Lecce, Pistoia, Lucca... Zobrazit mapu
Videokonzultace k dispozici

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Obvykle odpoví do 7 hodin
  • Navštívit web
  • 6 adres v Bari, Firenze, Lecce... Zobrazit mapu
  • 74867 návštěv profilu

Dr. Manuel De Giovanni je specialistou na všeobecnou chirurgii a estetickou plastickou chirurgii. Pan doktor oplývá bohatými zkušenostmi, které získal na významných klinikách plastické chirurgie nejen v Itálii, ale i v zahraničí. Neustále se také vzdělává ve svém oboru.Je registrován v Pistoia Medical Association pod číslemn. 0000001612.

Pracoval v několika státních zdravotnických zařízeníchna pozici všeobecného chirurga:poliklinika Gemelli (Řím), nemocnice Cisanello (Pisa), nemocnice Santa Croce - Castelnuovo Garfagnana (LU), nemocnice Villa Marina - Piombino (LI), nemocnice San Jacopo di Pistoia.

Své znalosti v oblasti estetické plastické chirurgie prohluboval nejen v Itálii (klinika Villa Bella Salò del Garda, Humanitas Rozzano Institute - MI, nemocnice Niguarda Milan), ale také v zahraničí (Istitute Curie - Paříž, Pitanguy Clinic - Rio de Janeiro). Zúčastnil se řady odborných kurzů v oblasti estetické plastické chirurgie těla i obličeje.

V současné době pracuje v Toskánsku, Laziu, Lombardii a Apulii v oblasti estetické plastické chirurgie, kde provádí veškerou kosmetickou chirurgii obličeje a těla v lokální anestezii se sedacía pomocí minimálně invazivních a špičkových chirurgických technik, které umožňují pacientům rychlé zotavení a navrácení se do svého každodenního života.

Specializace

Dr. Manuel De Giovanni jako první chirurg provedl více než 1 000 operací, a to především v oblastiestetické plastické chirurgie těla po obezitě a těhotenství: Mezi nejčastěji prováděné operace patří zvětšení prsou, zmenšení prsou, částečná abdominoplastika (mini abdominoplastika) nebo celková operace břišní stěny (s posunem pupíku), lipotransfér (přenos tuku), kosmetické operace obličeje (rhinoplastika, blefaroplastika, lícní a bradové implantáty, lipofilling, facelift).Všechny zákroky jsou prováděny v zařízeních akreditovaných Státní zdravotní službou, aby byla zaručena jejich kvalita. Tato zařízení jsou vybavena inovativními chirurgickými technologiemi. Všechny zákroky se provádějí v lokální anestezii se sedací na denní klinice (pacienti jsou propuštěnive stejný den), přičemž jsou dodržována základní bezpečnostní kritéria.

Požádejte: SCEB - Dott. Manuel De Giovanni - Medicina e Chirurgia Estetica o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Obrázky (47)