Dr. David Martinez Cecilia
22

Dr. David Martinez Cecilia

Žádné recenze Ohodnotit
España 2 adresy v Madrid, Toledo... Zobrazit mapu
Videokonzultace k dispozici

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Obvykle odpoví do 15 hodin
  • Navštívit web
  • 2 adresy v Madrid, Toledo... Zobrazit mapu
  • 2632 návštěv profilu

Dr. David Martinez Cecilia se snaží svým pacientům nabídnout tu nejlepší možnou péči, využívá k tomu nejnovější technologie, aby mohl poskytnout ty nejlepší možné zákroky.

V našem centru nabízíme profesionální a individuální péči přizpůsobenou potřebám našich pacientů. Vždy se snažíme dosáhnout maxima v našich výsledcích.

Specializace

Naše filozofie se zakládá na individuální péči, našim pacientům věnujeme potřebný čas a pozornost. Jsme skupina profesionálů a našim cílem je nabídnout kvalitní pomoc všem.

Vzdělání a praxe

Dr. David Martinez Cecilia získal bakalářský titul z medicíny a chirurgie, se specializací na obecnou chirurgii a zažívací systém, titul doktora medicíny a chirurgie získal na univerzitě v Córdobě. Má rozsáhlé akademické vzdělání a je docentem chirurgie na Univerzitě Castilla la Mancha. Absolvoval mimo jiné odborné pobyty v prestižních centrech v Londýně, Toulouse nebo Southamptonu. Má několikaleté zkušenosti v oblasti břišní chirurgie a také obezity se zvláštním zaměřením na laparoskopickou chirurgii. Byl průkopníkem v aplikaci minimálně invazivních technik a pokročilých postupů ve Španělsku. Je také členem Španělské asociace chirurgů (AEC) a Španělské společnosti pro chirurgii obezity a metabolických nemocí (SECO) a aktivně spolupracuje s některými z nejprestižnějších odborníků a národních center pro léčbu obezity.

Dr. David Martínez Cecilia je již několik let odpovědný za komplexní léčbu obezity v našem centru. Gastrický bypass, zjednodušený bypass a tubulizace žaludku jsou zákroky, které nejlépe prokázaly svoji účinnost v průběhu času a jsou nejvíce vyžadovány našimi pacienty. Nabízíme také méně invazivní zákroky (např. intragastrický balon). Vždy hledáme nejlepší léčbu, a to realistickým a efektivním způsobem, aby byla definitivní a pomohla vám zlepšit vaši image a především vaše zdraví. Máme mnohaleté zkušenosti v oblasti laparoskopické a bariatrické chirurgie.

Lokalizace

Dr. David Martinez Cecilia působí ve španělských městech Toledo a Majadahonda (Madrid).

Požádejte: Dr. David Martinez Cecilia o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Obrázky (22)