23

Dr. David Martinez Cecilia

Žádné recenze Ohodnotit
España
Calle Joaquin Costa, 28 (semiesquina, C/ Velázquez), Madrid, Madrid Zobrazit mapu
Videokonzultace k dispozici

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Calle Joaquin Costa, 28 (semiesquina, C/ Velázquez), Madrid, Madrid Zobrazit mapu
  • 3939 návštěv profilu

Dr. David Martinez Cecilia se snaží svým pacientům nabídnout tu nejlepší možnou péči, využívá k tomu nejnovější technologie, aby mohl poskytnout ty nejlepší možnézákroky.

V našem centru nabízíme profesionální a individuální péči přizpůsobenoupotřebám našich pacientů. Vždy se snažíme dosáhnout maxima v našich výsledcích.

Specializace

Naše filozofie se zakládá na individuální péči, našim pacientům věnujeme potřebný čas a pozornost. Jsme skupina profesionálů a našim cílem je nabídnout kvalitní pomoc všem.

Vzdělání a praxe

Dr. David Martinez Cecilia získalbakalářský titul z medicíny a chirurgie, se specializacína obecnou chirurgii a zažívací systém, titul doktora medicíny a chirurgie získal na univerzitě v Córdobě.Má rozsáhlé akademické vzdělání a je docentem chirurgie na Univerzitě Castilla la Mancha.Absolvoval mimo jiné odborné pobyty v prestižních centrech v Londýně, Toulouse nebo Southamptonu.Má několikaleté zkušenosti v oblasti břišní chirurgie a také obezity se zvláštním zaměřením na laparoskopickou chirurgii.Byl průkopníkem v aplikaci minimálně invazivních technik a pokročilých postupů ve Španělsku.Je také členem Španělské asociace chirurgů (AEC) a Španělské společnosti pro chirurgii obezity a metabolických nemocí (SECO) a aktivně spolupracuje s některými z nejprestižnějších odborníků a národních center pro léčbu obezity.

Dr. David Martínez Cecilia je již několik let odpovědný za komplexní léčbu obezity v našem centru.Gastrický bypass, zjednodušený bypass a tubulizace žaludku jsou zákroky, které nejlépe prokázaly svoji účinnost v průběhu času a jsou nejvíce vyžadovány našimi pacienty. Nabízíme také méně invazivní zákroky (např. intragastrický balon).Vždy hledáme nejlepší léčbu, a to realistickým a efektivním způsobem, aby byla definitivní a pomohla vám zlepšit vaši image a především vaše zdraví. Máme mnohaleté zkušenosti v oblasti laparoskopické a bariatrické chirurgie.

Lokalizace

Dr. David Martinez Cecilia působí ve španělských městechToledo a Majadahonda (Madrid).

Požádejte: Dr. David Martinez Cecilia o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Obrázky (23)