Dr. Gioia Mario
82

Dr. Gioia Mario

Žádné recenze Ohodnotit
Italia
Via S.Veniero, 17 Napoli, Fuorigrotta, Napoli Zobrazit mapu

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Odpovídá za více než 72 hodin
  • Navštívit web
  • Via S.Veniero, 17 Napoli, Fuorigrotta, Napoli Zobrazit mapu
  • 48594 návštěv profilu

Dr. Mario Gioia je chirurg specializující se na obecnou chirurgii. V průběhu let získal značné zkušenosti ve svém oboru, konkrétně v plastické chirurgii, zejména v oblasti chirurgie nosu a prsou.

Kromě práce chirurga zastával Dr. Gioia funkci viceprezidenta Italské společnosti estetické chirurgie (SCEI). Byl také profesorem estetické chirurgie v magisterském oboru kosmetické chirurgie.

Lékař se dále účastnil jako řečník na mnoha mezinárodních kongresech a přinesl své vlastní teoretické a praktické zkušenosti.

Od roku 2009 je také aktivním členem představenstva Světové společnosti kosmetické chirurgie. V roce 2011 získal prestižní Board Certified složením zkoušky American Academy of Cosmetic Surgery pořádané World Academy of Cosmetic Surgery.

Specializace

Mezi hlavní oblasti specializace Dr. Gioia patří chirurgie těla (liposukce, abdominoplastika, lifting paží, atd.), Cellfina - minimálně invazivní metoda k odstranění celulitidy, úprava prsou (zvětšení, zmenšení a lifting prsou), chirurgie obličeje (otoplastika, rhinoplastika, blefaroplastika a lifting), v posledních letech se také věnuje nové technice remodelace hýždí - umístění implantátů submuskulárně a lipotransplantaci, což je odebrání tukové tkáně z vybrané části těla pacienta, kde je přebytek tuku, a její aplikování do jiné části, která naopak vyžaduje vyplnění (prsa, obličej, hýždě atd.). Dále se věnuje intimní chirurgii (liposukce intimních částí, hymenoplastika, labioplastika, korekce gynekomastie).

Mezi technologiemi, které používá, najdete ty nejpokročilejší, jako je zbrusu nový Endolift (laserový lifting obličeje), technologie HIFU (zpevnění a nechirurgický lifting obličeje, břicha, paží a vnitřních stehen), Plexr (nechirurgická blefaroplastika), radiofrekvence Pelleve.

Využívá technologie pro léčbu celulitidy, jako je Endosphere, která se používá nejen na celulitidu, ale i obličej a léčbu lymfatického žilního systému, zařízení MC1 nebo kryolipolýzu k redukci tuku.

Mezi další ošetření, které Dr. Mario Gioia nabízí, patří chemický peeling (zejména Prx T33).Lokalizace

Dr. Mario Gioia založil v roce 1998 Day Surgery Nice v Neapoli ve Via Veniero, kde přijímá a částečně operuje své pacienty.

Požádejte: Dr. Gioia Mario o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Obrázky (82)