20

Dr. Luis Atilio Gil Pérez

Žádné recenze Ohodnotit
México Calle Lacandones 310, Monraz, Guadalajara, Jalisco Zobrazit mapu

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Odpovídá za více než 72 hodin
  • Calle Lacandones 310, Monraz, Guadalajara, Jalisco Zobrazit mapu
  • 3663 návštěv profilu

Dr. Luis Atilio Gil Pérez je certifikovaný chirurg v oboru plastické, estetické a rekonstrukční chirurgie, je členem Mexické rady pro estetickou a rekonstrukční plastickou chirurgii, CMCPER, svým pacientům poskytuje kvalitní péči.

Profesionální zkušenosti Dr. Luise Atilio Gil Péreze potvrzují různé národní i mezinárodní orgány. Titul chirurga získal na proslulé univerzitě v Zulia (LUZ) ve Venezuele a později se 4 roky specializoval na všeobecnou chirurgii v Centrální nemocnici ve venezuelské Maracaibo. Poté se specializoval v oblasti plastické chirurgie v Institutu plastické a rekonstrukční chirurgie v Jalisco „Dr. José Guerrerosantos “, mezinárodně uznávané instituci podporované Guadalajarskou univerzitou (UDG).

Dr. Luis Atilio Gil Pérez se neustále vzdělává, aby zajistil svým pacientům tu nejlepší možnou léčbu a za nejlepších podmínek.

Specializace

Dr. Luis Atilio Gil Pérez se specializuje na estetické zákroky a provádí různé zákroky v oblasti obličeje i těla, patří mezi ně například: zvětšení prsou, modelace prsou, transplantace tuku, liposukce, abdominoplastika, zvětšení hýždí, zvětšení lýtek. K jeho top zákrokům se řadí také mentoplastika (operace brady, zvětšení pomocí implantátů) a estetická rhinoplastika.

Dr. Luis Atilio Gil Pérez je také odborníkem na aplikaci obličejových výplní, aplikaci botulotoxinu a na omlazení obličeje bez operace.

Tým

Tým Dr. Luise Atilio Gil Péreze vyniká svým profesionálním přístupem. Z tohoto důvodu se neustále vzdělává a využívá ty nejlepší přístroje a technologie dostupné na současném trhu.

Svým pacientům nabízí personalizovanou péči. Vždy se snaží najít co nejlepší možné řešení a zodpovědět na všechny dotazy pacientů týkající se zákroků a estetických ošetření.

Lokalizace

Služby Dr. Luise Atilia Gila Péreze může vyhledat v Guadalajaře, hlavního města mexického státu Jalisco. Objednejte se na konzultaci, abyste získali potřebné odpovědi ohledně konkrétního zákroku. Informujte se také o veškerých službách a dosáhněte změny, po které toužíte.

Požádejte: Dr. Luis Atilio Gil Pérez o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!
-20% Exkluzivní internetová sleva

Obrázky (20)