Barahmand Pour Esthétique

Žádné recenze Ohodnotit
Deutschland
4 adresy v Berlin, Baden-Württemberg, Hamburg... Zobrazit mapu

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Obvykle odpoví do 3 hodin
  • Navštívit web
  • 4 adresy v Baden-Württemberg, Berlin, Hamburg... Zobrazit mapu
  • 3429 návštěv profilu

"Vytvářet krásu při zachování přirozenosti" to je filozofie, s níž Dr. Omid Barahmand vkládá do oblasti ústní, čelistní a obličejové plastické chirurgie mnoho vášně a zkušeností. Dr. Omid Barahmand je specialista na estetiku obličeje (hlavy a krku), těší se dlouholetých zkušeností a jeho prioritou je pomoci splnit vaše estetická přání. Během jedné návštěvy vám nabídne individuální léčbu a následně detailní a kvalitní chirurgický zákrok. Po operaci vás také doprovodí a postará se o vaši následnou pooperační péči.

Po ukončení studia medicíny a dalšího studia stomatologie absolvoval Dr. Omid Barahmand také stáž jako specialista v oboru ústní a čelistní chirurgie a jako zubní lékař se specializací na ústní chirurgii v Německu. Pracoval také v zahraničí (Írán a USA), kde uplatnil a hlavně rozšířil své chirurgické znalosti v oblasti estetiky obličeje a celého těla.

Cenné zkušenosti, které během této doby získal, mu pomohly v roce 2007 vyvinout vlastní "koncept designu obličeje" s technikami pro dosažení maximálních estetických výsledků. Vyznačuje se tím, že zajišťuje zachování přirozenosti s bezpečnými postupy, krátkou pooperační dobou a rychlou rekonvalescencí.

Specializace

Dr. Omid Barahmand nabízí širokou škálu estetických ošetření obličeje. Mezi jeho hlavní oblasti zájmu patří: korekce očí a očních víček, korekce nosu, lifting obličeje, korekce tváří, uší, úst a rtů, korekce čelistí a brady a také korekce krku společně se zátylkem.

Vyvinul také proceduru "upper face design", při níž lze během jednoho sezení provést 7 ošetření současně, a je specialistou na čelistní implantáty.

Pacienti Dr. Barahmanda oceňují nejen jeho odborné znalosti, ale především jeho způsob, jakým se k nim chová. Během konzultace svým klientům věnuje nadprůměrně mnoho času a působí naprosto důvěryhodně a profesionálně. Po podrobné anamnéze a klinickém vyšetření Dr. Barahmand vše podrobně vysvětlí a zároveň získá kompletní obraz o vašem životním stylu, aby mohl vypracovat individuální koncept léčby.

Adresa

Dr. Barahmand vás bude léčit na svých soukromých partnerských klinikách v Berlíně, Düsseldorfu, Hamburku a Kostnici.

Požádejte: Barahmand Pour Esthétique o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!