MUDr. Jozef Hedera
67

MUDr. Jozef Hedera

Žádné recenze Ohodnotit
Slovensko
Žižkova 22B, Bratislava, Bratislavský kraj Zobrazit mapu

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Obvykle odpoví do 7 hodin
  • Navštívit web
  • Žižkova 22B, Bratislava, Bratislavský kraj Zobrazit mapu
  • 6774 návštěv profilu

MUDr. Jozef Hedera v roce 1996 úspěšně dokončil studium Všeobecného lékařství na Lékařské fakultě Univerzity Jana Amose Komenského v Bratislavě. Po promocích nastoupil na II. Chirurgickou kliniku Lékařské fakulty Univerzity Komenského v Bratislavě, kde zůstal jeden rok. V roce 1997 začal pracovat na Klinice plastické chirurgie LFUK ve Fakultní nemocnici v Bratislavě. Zde působil až do roku 2008. Mezitím v roce 1999 zdárně složil atestaci I. stupně v oboru chirurgie a v roce 2004 zase atestaci z platické chirurgie. Od roku 2007 do roku 2018 pracoval také v Centru zdraví a krásy v Interklinik. Od roku 2019 je součástí týmu lékařů Concept Clinic. Zúčastnil se zahraničních stáží v České republice i v USA. Vlastní celou řadu různých certifikátů a má za sebou několik kurzů týkajících se například vlasové transplantace, liposukce, implantátů prsou či botoxu. Na postgraduálním studiu se zabýval rekonstrukcí kloubů ruky. V rigorózním řízení pak získal titul PhD. Po dobu pěti let vykonával pedagogickou činnost na Lékařské fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě. Aktivně publikuje v odborné literatuře. Je členem řady odborných společností, například Slovenské lékařské komory, Slovenské společnosti plastické chirurgie, a společnosti International Confederation of Plastic and Reconstructive and Aesthetic Surgery. Také je součástí výboru Slovenské společnosti chirurgie ruky.

Dnes vykonává MUDr. Jozef Hedera funkci plastického chirurga na Klinice Concept Clinic, s.r.o. Zde se zabývá především zvětšením prsou, transplantací vlasů a operacemi, korekcemi nosu.

Klinika Concept Clinic s.r.o. sídlí v Bratislavě. Poskytuje služby z oblasti plastické chirurgie, estetické dermatologie a součástí je také interní ambulance. Klinika oplývá exkluzivním interiérem zařízeným s myšlenkou na feng shui, tak aby se zde klienti cítili pohodlně a příjemně. Součástí je profesionálná tým odborníků - specialistů, kteří se snaží klientům splnit jejich přání a představy. Klinika vlastní dva certifikáty - Certifikát TÜV a GCR.

Požádejte: MUDr. Jozef Hedera o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Obrázky (67)