KCM Clinic
72

KCM Clinic

Žádné recenze Ohodnotit
Polska
2 adresy v Dolnośląskie Zobrazit mapu
Videokonzultace k dispozici

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Obvykle odpoví do 52 hodin
  • Navštívit web
  • 2 adresy v Dolnośląskie Zobrazit mapu
  • 4148 návštěv profilu

KCM Clinic S.A. je soukromá nemocnice, která přijímá pacienty z celého světa a specializuje se na chirurgickou léčbu obezity, plastickou chirurgii a chirurgii páteře. Jedná se také o zubní a rehabilitační centrum. Používají se zde nejmodernější léčebné metody a lékařské konzultace jsou prováděny na nejvyšší světové úrovni, což zaručuje kvalitní a bezpečnou lékařskou péči.

KCM Clinic dodržuje nejvyšší standardy péče o pacienty a je plně přizpůsobena potřebám osob se zdravotním postižením.

Disponujeme nejmodernější lékařskou a diagnostickou technikou. Mnoho výkonů provádíme ve vysoce moderní nemocnici a v komfortních podmínkách. Garantujeme standardy Evropské unie, bezpečnost a vysokou kvalitu služeb.

KCM bylo prvním centrem ve střední a východní Evropě a jedním ze sedmi center na světě, které zavedlo minimálně invazivní endoskopické postupy pro léčbu onemocnění krční ploténky. Centrum je referenčním centrem pro světové lídry medicínské techniky v moderní minimálně invazivní chirurgii, jako jsou Olympus, Johnson&Johnson, Baxter, Arthrex, ZimmerBiomet, Joimax, Straumann. Jako jedno z mála center v Evropě jsou laparoskopické výkony v bariatrické chirurgii a laparoskopické gynekologii prováděny pomocí nejmodernější 3D technologie.

KCM Clinic dosáhla v letošním ročníku na první místo v žebříčku GCR* (Global Clinic Rating, největší světový žebříček věnovaný srovnávání zdravotnických zařízení) mezi klinikami a nemocnicemi po celém světě v oboru bariatrie. Klinika byla také na prvním místě v GCR mezi 217 bariatrickými klinikami a na 14. místě mezi 7 941 plastickými klinikami po celém světě.

Pacienti, kteří bojují s vážnými vrozenými vadami nebo následky nehod, nemocí nebo popálenin, stejně jako ti, kteří chtějí změnit svůj vzhled, mohou počítat s uspokojivým a přirozeným konečným výsledkem. Naši lékaři se každý den potýkají s nejrozmanitějšími případy pacientů, kteří chtějí změnit svůj vzhled. U nás budete přijati s pochopením, pomocí a naši lékaři se budou snažit splnit všechna vaše očekávání.

Garantujeme specializovanou lékařskou péči na nejvyšší úrovni. Garantujeme diskrétnost, příjemné prostředí a komplexní péči po celou dobu vaší rekonvalescence. Klinika má pro pacienty k dispozici jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje. O klienty je pečováno v komfortním prostředí, které výrazně zlepšuje průběh operace a léčby.

Specializace

Specializujeme se na bariatrickou chirurgii (léčba obezity), plazma chirurgii, stomatologii, léčbu neplodnosti (včetně endometriózy) a minimálně invazivní endoskopické operace páteře.

Tým

Lékaři KCM Clinic jsou prvotřídní specialisté, kteří se postarají o krásný a zdravý vzhled vaší pleti a postavy. Naši plastičtí chirurgové pracují s těmi nejmodernějšími technologiemi a znalostmi v oboru plastické chirurgie.

Spolupracujeme s nejlepšími chirurgy, specialisty a zdravotnickým personálem, respektovanými a uznávanými mezi pacienty i mezinárodní lékařskou komunitou. Nejen, že nabízíme ty nejlepší lékařské služby, ale také vzděláváme a šíříme znalosti o zdraví a medicíně a pořádáme mezinárodní konference.

Lokalita

KCM Clinic má sídlo v Jelenia Góra v Dolním Slezsku (Polsko). Máme k dispozici vlastní parkoviště a rampu pro sanitky a díky poloze v centru města i pohodlné spojení MHD. Veškeré lékařské procedury probíhají v uvolněné a bezstresové atmosféře.

Požádejte: KCM Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Obrázky (72)