Prof. Michele Roberto
65

Prof. Michele Roberto

Žádné recenze Ohodnotit
Italia
3 adresy v Bari, Barletta-Andria-Trani... Zobrazit mapu
Videokonzultace k dispozici

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Obvykle odpoví do 28 hodin
  • Navštívit web
  • 3 adresy v Bari, Barletta-Andria-Trani... Zobrazit mapu
  • 102460 návštěv profilu

Profesor Michele Roberto je plastický aestetický chirurg aotorinolaryngolog (ušní, nosní a krční lékař)specializující se na rhinoplastiku (operaci nosu), takže kromě korekce estetického profilu se zaměřuje také na zlepšení dýchacích funkcí (vyrovnání nosní přepážky).Svou profesi vykonává v Baridove, kde mu pomáhá tým odborníků v oblasti estetické chirurgie.Důležitá je grafická simulace chirurgického projektu.

Profesor Michele Roberto vystudoval medicínu a chirurgii na univerzitě v Bari „Aldo Moro“ v roce 1968. Poté získal v roce 1971 specializaci na ušní, nosní a krční lékařství, také v Bari. Navíc v roce 1979 získal specializaci v oboru audiologie (zabývá se studiem sluchu)v Miláně. Je zapsán v registru chirurgů v provincii Bari pod číslem 3304. Profesor Michele Roberto publikoval celkem 81 vědeckých článků v italských a zahraničních časopisech, ve kterých také vykonával akademickou činnost. Kromě toho se zúčastnil jako řečník na mnoha konferencích ve svém oboru, a to na národní i mezinárodní úrovni. Pan profesor se takévíce než dvacet let věnuje léčbě plešatosti atransplantaci vlasůpomocí moderních autotransplantačních technik (mini a mikrotransplantace). Nedávno byla vydána vědecká kniha profesora podnázvemAtlante di Chirurgia Dissettiva del Trapianto dei Capelli(„Atlas disektivní chirurgie pro transplantaci vlasů“). Jedná se o jedinečný atlas v Itálii, který pokrývá veškerou vlasovou patologii a chirurgii.

V praxi, kterou vlastní profesor Michele Roberto, se provádějí různé kosmetické operace obličeje a těla, například rhinoplastika (plastická operace nosu), transplantace vlasů, blefaroplastika (plastická operace očních víček), otoplastika (plastika uší), malaroplastika (korekce tváří pomocí implantátů), zákroky pro zvětšení lícních kostí a augmentace rtů. V nabídce jsoutaké P. R. P. biostimulační ošetření růstovými faktory.

Lokalizace

Profesor Michele Roberto vykonává svou praxi v italském městě Bari.

Požádejte: Prof. Michele Roberto o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Obrázky (65)