Adrian K. Wiethoff
15

Adrian K. Wiethoff

Žádné recenze Ohodnotit
Deutschland Königsallee 88, Düsseldorf, Nordrhein-Westfalen Zobrazit mapu

Transparent doctor

Informuje všechny své pacienty o tom, že mají možnost ho ohodnotit a akceptuje zkušenosti svých pacientů

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Obvykle odpoví do 7 hodin
  • Navštívit web
  • Königsallee 88, Düsseldorf, Nordrhein-Westfalen Zobrazit mapu
  • 18402 návštěv profilu

Adrian K. Wiethoff je specialistou na plastickou, rekonstrukční a estetickou chirurgii. Specializuje se také na chirurgii nohy.

Formace a soukromá praxe

Během své odborné formace se lékař zaměřil na chirurgii ruky a nohy. Má více než 10 let praxe v oboru a samostatně provedl tisíce operací.

V roce 2009 zahájil Dr. Wiethoff svou soukromou praxi pro kosmetickou a rekonstrukční chirurgii nohy.

Z důvodu stoupajícího zájmu pacientů otevřel v roce 2010 další pobočku ARS PEDIS (soukromá praxe pro estetickou a rekonstrukční chirurgii nohy) v Königsallee ve městě Düsseldorf.

Roku 2012 Dr. Wiethoff obdržel osvědčení odborníka od Společnosti pro chirurgii nohy a kotníku (GFFC) a v roce 2014 získal osvědčení od Německé asociace pro chirurgii nohy a kotníku (DAF).

Specializace

Adrian K. Wiethoff je specialistou na funkční a estetickou chirurgii nohy. Ve své ordinaci se nejčastěji zaměřuje na: hallux valgus, bursitidu (zánět nebo podráždění kloubní bursy), kladívkové prsty, syndaktylii nebo například zúžené a zkrácené nohy.

Odborné společnosti a osvědčení

Dr. Wiethoff se účastní humanitárních misí do zemí třetího světa (například Eritrea a Nepál), kde poskytuje bezplatnou operativní pomoc potřebným. Dr. Wiethoff je členem humanitární neziskové organizace Lékaři bez hranic.

Pravidelně se účastní odborných školení, kongresů (také jako řečník) a kurzů ve Švýcarsku a dalších zemí.

Dr. Adrian K. Wiethoff je členem následujících společností a profesních sdružení: DGPRÄC (Německá společnost pro plastickou, rekonstrukční a estetickou chirurgii); GFFC (Společnost pro chirurgii nohy a kotníku); DAF (Německá asociace pro chirurgii nohy a kotníku); ESPRAS (Evropská společnost pro plastickou, rekonstrukční a estetickou chirurgii); IPRAS (Mezinárodní konfederace plastické, rekonstrukční a estetické chirurgie); DGH (Německá společnost pro chirurgii ruky); DGCH (Německá chirurgická společnost); ZFD (Ústřední asociace pediatrů v Německu); Interplast Německo e. V. (Plastická chirurgie pro rozvojové země); Lékaři bez hranic.

Lékař je držitelem následujících osvědčení a certifikátů: Certifikát chirurgie nohy (DAF) 2014; odborník na chirurgii nohy (GFFC) 2012; certifikát chirurgie nohy (GFFC) 2008; certifikát na odstranění vrásek pomocí kyseliny hyaluronové a botulotoxinu; absolvování kurzu radiační ochrany (končetiny a hrudník); kvalifikační osvědčení pro pohotovostní službu; kvalifikační osvědčení pro radiační ochranu (nouzová diagnostika); kurz laserové ochrany podle BGV B2.

Požádejte: Adrian K. Wiethoff o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Obrázky (15)